Left Banner
 
 

Southern Zone Open Water Championship

Overall Finish List

June 02, 2018


Previously posted results available at RaceDayEvents.net/OWSResults

3k

Place Name Team Bib No Age Gender Age Group Total Time
1 Brynn M Stoneburg Florida 111 12 F 1:11-12 45:50.2
2 Chipper D Edwards Florida Gold Coast 205 12 M 1:11-12 46:00.8
3 Nathan J Rariden Georgia 217 12 M 2:11-12 46:01.9
4 Lucca L Battaglini North Carolina 202 12 M 3:11-12 46:18.9
5 Capri M Perdomo Florida 109 12 F 2:11-12 46:32.1
6 Jessica B Beede Florida 101 12 F 3:11-12 46:37.8
7 Matthew A Hughes Southeastern 211 12 M 4:11-12 47:05.6
8 Bucky B Gettys South Texas 210 11 M 5:11-12 48:33.2
9 Wells W Ely Southeastern 207 12 M 6:11-12 48:50.9
10 Stephen A Zhukov Southeastern 223 11 M 7:11-12 49:59.0
11 Mary Leigh Hardman Florida 106 12 F 4:11-12 50:02.8
12 Nathan C McGrath South Texas 215 12 M 8:11-12 50:04.4
13 Logan Martin Florida 214 11 M 9:11-12 50:06.8
14 Ansley e Halbach Georgia 105 12 F 5:11-12 50:11.6
15 Kaylee J Eggers North Carolina 103 12 F 6:11-12 50:12.8
16 Tyler K Armbruster Florida Gold Coast 201 11 M 10:11-12 50:13.7
17 Nicole A Zettel North Carolina 114 11 F 7:11-12 50:16.9
18 Julia M Mason Southeastern 108 12 F 8:11-12 50:17.2
19 Lily Ann F Willis North Carolina 113 11 F 9:11-12 50:19.8
20 Grace E Falise North Carolina 104 12 F 10:11-12 50:20.3
21 Remi E Schimmel Southeastern 110 12 F 11:11-12 50:29.6
22 Luke B Peterson South Texas 216 12 M 11:11-12 50:39.5
23 Nicholas P Fabian Florida 208 11 M 12:11-12 50:48.3
24 Zachary P Roberts Florida 219 12 M 13:11-12 51:16.5
25 Brian R Farrell North Carolina 209 12 M 14:11-12 51:21.5
26 Gus C Wiggins North Carolina 222 12 M 15:11-12 51:25.7
27 William B Johnson Georgia 213 12 M 16:11-12 52:01.3
28 CJ J Eickhoff North Carolina 206 11 M 17:11-12 52:07.2
29 Jayden C Repak Florida 218 12 M 18:11-12 52:11.2
30 Cole C Bray Kentucky 203 12 M 19:11-12 52:46.4
31 Kate O Seidenfaden Kentucky 723 12 F 12:11-12 54:22.6
32 Hannah L Tomlinson Southeastern 112 12 F 13:11-12 54:27.0
33 Liam D Aleman Florida Gold Coast 200 12 M 20:11-12 56:57.1
34 Sophie a Cochran Georgia 102 11 F 14:11-12 57:14.9
35 William H Cioci Kentucky 204 12 M 21:11-12 59:27.6
36 Sati I Rogerson Georgia 220 12 M 22:11-12 1:01:06.9
37 Reese C Andres Florida Gold Coast 100 11 F 15:11-12 1:01:55.9
38 Baylor M Weiler Kentucky 221 11 M 23:11-12 1:03:06.9
39 Alex Jeong Southeastern 212 12 M 24:11-12 1:04:18.1
40 Brendan D Russell Louisiana 224 12 M 25:11-12 1:10:10.4